Mýdla značky Dáma ve Vaně

Značka Dáma ve Vaně se snaží o propojení tradičního mydlářského řemesla s moderním designem, luxusem, ale také ohledem na životní prostředí. O umění, kterého se v mydlářství poměrně složitě dosahuje, pokud je cílem vyrobit krásné mýdlo s konkrétním vzorem a ještě mu dodat exkluzivitu pomocí netradičních, luxusních a pečujících surovin, jejichž nabídka není neomezená, rozhodnete-li se je získávat pouze z přírodních zdrojů. Produkty této značky nejsou jenom krásné na pohled. Obsahují totiž luxusní suroviny, které se starají o pokožku, a z jejich používání se tak stává smyslný zážitek bez zbytečného zatěžování přírody.

Luxus

Všechny produkty značky Dáma ve Vaně jsou vyrobeny z kvalitních surovin a obsahují netradiční luxusní ingredience, kterými je například bambucké nebo kakaové máslo, různé druhy vzácných olejů, přírodní esenciální oleje nebo třeba méně tradiční přísady, jako je například víno, pivo, šťáva z aloe vera, ale také třeba zakysaná smetana či ovčí mléko. Každá z těchto surovin má svou specifickou funkci a dodává produktu jedinečné vlastnosti, které mění jejich užívání v gurmánský prožitek.

Design

Vzory na jednotlivých druzích mýdel jsou kreativní, originální a stále vznikají nové. Žádná dvě mýdla nejsou stejná, jelikož jejich design je závislý pouze na trpělivé ruční práci, která vzniká s velkou láskou k řemeslu. Jednotlivé barvy a vzory jsou promýšleny tak, aby se hodily k požadovanému záměru a vytvářely neopakovatelný zážitek při rozbalování a odhalování vzoru. Paleta vzorů a barevných provedení je skutečně pestrá, takže si vybere pravdu každý.

Tradiční řemeslo s moderním know-how

Značka Dáma ve Vaně vychází z tradičních principů mydlářské výroby, zároveň však staví na moderních znalostech a zkušenostech. Každé mýdlo je ručně vyrobeno, opracováno i zabaleno.

Příroda

Všechny suroviny, které jsou do produktů přidávány, jsou vybírány s ohledem na přírodu. V mýdlech se nevyskytuje palmový olej, chemická barviva ani synteticky vyrobené parfémy. Barvy používané v produktech tvoří směsi minerálních oxidů a slíd nejvyšší čisté kosmetické kvality a jsou 100% přírodní, stejně jako esenciální oleje používané ve všech produktech pro zajištění vůně.